Anasayfa

 

Kiralık ev , Satılık ev

Ege Emlak Rehberi ;

Radyo Aktif İletişim Yay.A.Ş "Radyo Romantik Türk (103.4 FM)" , Romantik Radyo Tv Yayıncılık A.Ş "Radyo Diva (91.7 FM)" ve Tektane Reklam Bilişim Hizmetleri Ltd.Şti. bünyesinde proje olarak hayat bulmuştur. Mevcut 3 şirketimize ek olarak bünyemizde kapsamlı hukuk bürosu "Polat Hukuk Bürosu" ve özel yazılım firmamız "Pusula Web Hizmetleri" barındırmaktadır. Medya gücümüzün yanında hukuk , yazılım , internet bilişimi konusundaki tecrübe ve hizmetlerimizi birleştirdiğimiz e-ticaret portalımız Ege Emlak Rehberi ege bölgesindeki emlak portföyüne yön verecek şekilde tasarlanmıştır.

Yapım Aşaması ;

Proje fikren olgunlaştıktan sonra gerekli araştırmalar yapılarak sektördeki tüm emlak portalları incelenmiştir. Bu süreç içerisinde projemize emlakçılar ile köprü olup danışmanlık yapan ESAY EMLAK Murat Akgün Egede faaliyet gösteren birçok emlak firması ile görüşmeler yaparak olması gereken emlak portalının yol haritasını çıkartmıştır.

Projenin yol haritasından sonra sistemin tüm alt yapısı , güvenlik ağı , tasarımı , yazılımı Ercan Kovan koordinesinde AJANS PLAY ekibinin kapsamlı çalışması ile Emlakçıların keyifle kullandığı Ege Emlak Rehberi sanal dünyada yerini bulmuştur.Proje özel güvenliği arttırılmış AJANS PLAY hosting sunucularında hızlı internet erişimi için barındırılmaktadır.AJANS PLAY ekibi Ege Emlak Portalını tam anlamı ile 7/24 kontrol altında tutmakta ve teknik destek vermektedir.AJANS PLAY bünyesinde özel olarak Ege Emlak Rehberi için kurulan teknik birim sitenin kullanım özelliklerini arttırmak için sürekli yenilikler eklemektedir.

Lansman ve Reklam ;

Ege Emlak Rehberi yayın hayatına başlamadan yapılan çalışmalar neticesinde bünyemizdeki Radyolarımız Romantik Türk , Radyo Diva haricinde Ege Bölgesinde etkin yayın hayatı olan Yeni Asır , Yenigün , Haber Ekspres gazeteleri ile emlak ilan sayfalarında özel reklam çalışmaları ile yer almaya başlamıştır. Ayrıca sanal dünyada etkin rol oynayan Google Arama motorunda 178 alternatif kelimede sponsor bağlantıda Ege Emlak Rehberi yerini almıştır.

Yenilik ;

Emlak arayan yada satmak isteyen kullanıcılara getirdiğimiz yeni hizmet 3834 SMS hattıdır. Emlak arayan veya satmak isteyen tüm kullanıcılar cep telefonlarının mesaj bölümüne "EMLAK" yazıp 3834'e göndermeleri halinde operatörlerimiz kullanıcımızdan aldıkları bilgileri üye emlakçılara ileterek hızlı olarak emlak köprüsü kurmaktadır.

Kullanım & Ücret ;

Emlak Portalımızda Egede faaliyet gösteren tüm emlakçılar Portföylerini ücretsiz olarak sitemizde yayınlamaktadır.

Ücretsiz olarak faydalanacağınız bölümler;

- Sınırsız sayıda portföy
- Her portföy için 12 resim
- 90 Gün kesintisiz yayın
- Süre dolumunda yenileme
- Emlak ofisinizin tanıtımı
- Ofisinizdeki elemanlara ayrı portföy yönetimi
- Portföylerinizin özel istatistiği
- Ücretsiz web siteniz örnek için tıklayınız
- Siteniz ile portalınıza tek giriş sayfası

Ekstra Hizmet Bedellerimiz ;

- Portföyün Ana Vitrinde Yayını 15 Gün 30 YTL
- Portföyün Katagori Vitrinde Yayını 15 Gün 20 YTL
- Listelemede Öncelikli Gösterim 15 Gün 10 YTL
- Emlakçı Vitrininde Yayın 30 Gün 20 YTL
- Emlak Arayanların Bilgisi Üyeliği 1 YIL 50 YTL
- Özel Emlak Projeleri ve Reklam Alanlarımızın Fiyat Bilgisi İçin Satış Departmanımızla Kontak Kurunuz.
 
Ege Emlak Rehberi Müşteri Hizmetleri
Destek Hattı : 0.232.435 85 77
Destek Email : destek@egeemlakrehberi.com
MSN Destek  : admin@egeemlakrehberi.com (MSN listenize eklemek için tıklayınız)
  © 2008 Egeemlakrehberi.com - Her hakkı saklıdır.